Series
Ratings
21
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5
Twenty AgainRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 2.0
Pure LoveRated ★ 2.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.0
JinRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5