Titles you rated
- DEATH NOTERated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
The Accidental CoupleRated ★ 4.0