Movies
Ratings
130
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 4.5
American GangsterRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5
RinguRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
BeanRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
The Big SwindleRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.5