Series
Ratings
65- Men on a MissionRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Dr. JinRated ★ 3.5- Kuk HeeRated ★ 3.5
AssemblyRated ★ 4.0
GiantRated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Empire of GoldRated ★ 4.5
All InRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 0.5
A New LeafRated ★ 3.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Five FingersRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5