Titles you rated
Late BlossomRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
PonyoRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 1.5
MatildaRated ★ 5.0