Titles you rated
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 0.5
GourmetRated ★ 5.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 5.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 5.0
BloodRated ★ 5.0
Apgujeong Midnight SunRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 5.0
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 5.0
SpyRated ★ 3.0
East of EdenRated ★ 5.0
Hi! School - Love OnRated ★ 0.5
Love RainRated ★ 2.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 0.5
The Spring Day of My LifeRated ★ 4.0
Two MothersRated ★ 5.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 4.0
Ohlala CoupleRated ★ 5.0
Bel AmiRated ★ 3.0