Titles you rated
Lorenzo's OilRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Keeping RosyRated ★ 3.0
Don't Look NowRated ★ 3.0
Dead EndRated ★ 3.0
The AmateurRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 1.5
NosferatuRated ★ 3.0
The FlyRated ★ 3.0
Carry OnRated ★ 1.0
The Dead Don t DieRated ★ 2.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 1.5
Ready or NotRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Gladiator IIRated ★ 1.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0