Titles you rated
- 6 DaysRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 3.5