Titles you rated
EntertainerRated ★ 4.0
Marriage ContractRated ★ 4.5
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Twenty Years OldRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Kimcheed Radish CubesRated ★ 2.5
Still YouRated ★ 1.5
Birdie BuddyRated ★ 2.0
Water Polo YankeesRated ★ 2.5- Two WivesRated ★ 1.5
Passionate LoveRated ★ 1.5
FireworksRated ★ 2.0- Fairy and SwindlerRated ★ 3.0
My Shining GirlRated ★ 1.5- Honey and CloverRated ★ 3.5