Titles you rated
The Princess DiariesRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 5.0