Movies
Ratings
152
The TerminalRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0