Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Puss in BootsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 1.0