Movies
Ratings
23
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5
The ThievesRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 0.5
MasqueradeRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0