Titles you rated
About TimeRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0