Movies
Ratings
829
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
CompanionRated ★ 2.5
SaltburnRated ★ 2.5
RevengeRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 3.0
Leave the World BehindRated ★ 1.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Mission: CrossRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5