Titles you rated
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Ohlala CoupleRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 3.5
Mr. BackRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0