Titles you rated
Kick-AssRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 4.5
ThorRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
The RockRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0