Series
Ratings
52- DEATH NOTERated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
MaskRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0