Movies
Ratings
174
Red SparrowRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Perfect ProposalRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0