Titles you rated
EXchange Season 2Rated ★ 4.5
See You in My 19th LifeRated ★ 3.0- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
Family by ChoiceRated ★ 3.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Mr. PlanktonRated ★ 5.0
HierarchyRated ★ 2.5
Mom's Friend's SonRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 5.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0