Titles you rated
- トリハダRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0- Three KingdomsRated ★ 4.0
The Game of Business CardRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Let Me Call You Father-in-LawRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0- ItRated ★ 1.0
Digimon AdventureRated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5- Masters of HorrorRated ★ 3.0
FingersmithRated ★ 2.5