Series
Ratings
65
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 3.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.5
Missing YouRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
True BloodRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 5.0
Bubble GumRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 2.5
Oh My VenusRated ★ 5.0