Movies
Ratings
15
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 1.5