Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 1.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 1.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.0- 1리터의 눈물Rated ★ 1.0
Orphan BlackRated ★ 0.5
Princess Ja MyungRated ★ 1.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0