Movies
Ratings
98
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Puss in BootsRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 3.5