Titles you rated
SurrogatesRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.5
The TownRated ★ 2.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
Point BreakRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 1.5
Eagle EyeRated ★ 2.0
SnatchRated ★ 3.5
Bridge of SpiesRated ★ 2.0
InfernoRated ★ 3.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
KagemushaRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 2.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Flags of Our FathersRated ★ 3.5