Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
OnceRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5