Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 2.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
We Bare Bears Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0