Movies
Ratings
52
SkyfallRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0