Titles you rated
ChronicleRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 3.5
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0