Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
Two WeeksRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
D-DayRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
The Great King, SejongRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.5