Titles you rated
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 3.0
Love RainRated ★ 5.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.5
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 4.0
Me too, Flower!Rated ★ 3.5
The Goddess of FireRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.0
Beyond the CloudsRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0