Movies
Ratings
163
Hit-and-Run SquadRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0