Titles you rated
Kraven the HunterRated ★ 0.5
SupermanRated ★ 3.0
Fight ClubRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
Black KnightRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0
PonyoRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
TangledRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 0.5
Babylon A.D.Rated ★ 2.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 2.0
The InternRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0