Titles you rated
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 2.0
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
The Office Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 2.5- Mobile Suit Z GundamRated ★ 3.5