Titles you rated
Furious 7Rated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0