Titles you rated
Die HardRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 1.5
Ninja AssassinRated ★ 0.5
Jack ReacherRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 1.5
SpeedRated ★ 3.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 3.5
The City of ViolenceRated ★ 2.5