Titles you rated
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Gap DongRated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 2.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Pied PiperRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
JumongRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5