Movies
Ratings
101
The Suicide ForecastRated ★ 4.5
R2B: Return to BaseRated ★ 2.5
SpeedRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 4.5
Evan AlmightyRated ★ 1.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
The PianistRated ★ 4.5
ApocalyptoRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 4.0
PietaRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
He's on DutyRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 4.5