Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Gran TorinoRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 3.5