Titles you rated
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 3.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 5.0
Bluebird's HouseRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.0