Titles you rated
BargainRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0