Movies
Ratings
88
Wreck-It RalphRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 5.0
My SonRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0