Movies
Ratings
526
One Missed CallRated ★ 2.0
Frozen FeverRated ★ 4.5
The OrphanageRated ★ 4.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 3.0
Red Riding HoodRated ★ 2.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 2.5
Child's PlayRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
House of WaxRated ★ 2.0
The HuntRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Final DestinationRated ★ 2.5
Final Destination 2Rated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.0