Titles you rated
SilencedRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Runway CopRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.0
SpyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5