Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 0.5
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 2.0
49 DaysRated ★ 2.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.5