Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0