Titles you rated
You're My PetRated ★ 2.5
Overprotected KahokoRated ★ 4.0
Kiss that KillsRated ★ 4.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.0