Titles you rated
The Longest RideRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
AlonersRated ★ 3.5
Sweet & SourRated ★ 3.0- Dawn to DawnRated ★ 3.5
- Mother and the Cuckoo ClockRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Love, LiesRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Hill of FreedomRated ★ 3.0