Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
Ghost StoriesRated ★ 4.5- Korean Ghost StoriesRated ★ 3.0
- Gokusen Season 3Rated ★ 4.5
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
- Thunder Store 2Rated ★ 4.0
Thunder StoreRated ★ 5.0
Justice PaoRated ★ 2.0
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
SangdoRated ★ 5.0